KONST / Litografier / Färglitografi 7897303
nr 789 7303
Färglitografi
K O Westberg, komposition, signerad. motivets mått: 40x59
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:24:16
200 kr